2007 yılında faaliyete başlayan Rafinesu Arıtma Sistemleri su artıma sistemelri konusunda doğru ve kaliteli teknik hizmet kolay yedek parça temini, ihtiyaca yönelik en ekonomik ve ideal hizmet anlayışıyla çalışmalarını yapmakta, deneyimli kadrosu ile AR-GE ve üretime önem verilerek, tasarım, mühendislik ve malzeme temini hizmetlerini gerçekleştiren firmamız sektörde yaptığı başarılı teknik uygulamalar ile yükselişini sürdürmektedir.

Kendi faaliyet sahasında dünyanın en kaliteli malzemelerini üreten firmaların ve arıtma sektörün en bilinen, güvenilen markaların temsilciliğini yapmakta olup deposundaki güçlü çeşitli stok ile taleplere en kısa sürede cevap verebilmektedir.

MİSYONUMUZ

Rafinesu Arıtma Sistemleri olarak ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek kullanıcı
talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, kaliteli hizmetimiz ile birlikte güler yüzümüz kullanıcılarımızla aramızda güçlü bir iletişim ve duygusal bir bağ oluşturmak bizim için önemli ilkeler arasındadır. Her şeyden önce kullanıcı memnuniyeti mottomuzla kullanıcı sadakatini
sağlamak önceliğimizdir. Kaliteli hizmetimiz ve kullanıcı memnuniyeti önceliğimiz ile başarımızı tüm Türkiye’ye duyurmak her daim hedefimizdir.

Firmamız pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye’nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

Marka Tescil Belgemiz

Referanslarımız